Blendera krūzes dziļā tīrīšana

Blendtec puhastus

Iespējams, šī raksta nosaukums šķitīs smieklīgs, jo Blendtec krūzes teju pašas sevi tīra. Ja līdz šim esat izmantojis tikai tradicionālos blenderus, kuru tīrīšanai jānoskrūvē asmens un jāraizējas par gumijas starplikas aizsargāšanu vai jāuzmanās, lai nesadurtos ar krustenisko asmeni, mieru… Pastāstīšu, kā es tīru savas Blendtec blendera krūzes.

Vispirms atzīšos, ka katru dienu izmantoju vairākas krūzes: Twister, WildSide + un FourSide, atkarībā no tā, ko izlemju pagatavot. Es šīs krūzes patiesībā izmantoju kā bļodas maisīšanai. Ja gatavoju neraudzētu maizi, samaļu kviešu ogas miltos, izmantojot FourSide krūzi, ielieku mitrās sastāvdaļas WildSide + , trešdaļu no FourSide esošajiem miltiem ieberu WildSide un gatavs! Neraudzētas maizes mīkla pāris minūtēs.

Lai visu satīrītu, pieleju nedaudz ūdens, vienu pilienu trauku mazgāšanas līdzekļa (ņemiet vērā, vienu pilienu), tad uzlieku krūzi ar vāku atpakaļ uz blendera. Pāris reizes nospiežu “pulsācijas” pogu, izleju netīro ūdeni, izskaloju krūzi ar tekošu krāna ūdeni, novietoju otrādi uz virtuves dvieļa un atstāju nožūt, kamēr pats jau daru citas lietas. Pavisam viegli!

Blenderi puhastamine

Tikai viens ziepju piliens jūsu Blendtec blendera krūzē. Jāatzīst, ja Twister krūzē, gatavoju svaigu riekstu sviestu, krūzes tīrīšana prasa vairāk laika – bet ne daudz vairāk. Lūk, ko esmu uzzinājis. Ar Spectacula lāpstiņu izņemu visu svaigo, gardo riekstu sviestu. Tad uzlieku Twister krūzi ar Twister vāku atpakaļ uz blendera un nospiežu “pulsācijas” pogu. Tas liek zem asmens esošajam riekstu sviestam nokļūt uz krūzes malām. Atkal ar lāpstiņu iztīru krūzi, tad ieleju krūzē dažas ēdamkarotes ūdens un nelielu trauku mazgāšanas līdzekļa pilienu. Pulsācija, pulsācija, skalošana, skalošana. Sašķiebju krūzi, lai redzētu visas malas un, ja man tā šķiet pietiekami tīra, tas arī viss. Ja tā nešķiet, ievietoju krūzi trauku mazgātāja augšējā plauktā un viss!

Labi, ir konservēšanas gadalaiks un esmu sagatavojis vairākas salsas burciņas. Blendera krūzes tīrīšana ir tikpat vienkārša. Lai nodrošinātu, ka asie čili pipari neatstās krūzē savu asumu, ielieku krūzi izlietnē ar putainu ūdeni un nedaudz balinātāja. Izskaloju krūzi un atstāju to otrādi nožūt. Pateicoties krūzes apakšā esošajiem sīkajiem noplūdes caurumiņiem, viss ūdens notek no krūzes. Paldies, gravitācija! (Un paldies, inženieri!) Kā jau teicu, krūzes teju pašas sevi tīra.

Kā tīrīt jūsu krūzi? Lūk, daži ieteikumi par blendera krūžu uzturēšanu. Lūk, daži ieteikumi par traipu noņemšanu no jūsu krūzes:

  • Sajauciet sulu no 1 citrona, 2-3 ēdamkarotes dzeramās sodas un mazliet ūdens. Tad palaidiet ierīci 10. ātrumā un berzējiet ar neskrāpējošu sūkli.
  • Var izmantot arī etiķi ar dzeramo sodu (un nedaudz ūdens). Tad palaidiet ierīci 10. ātrumā un berzējiet ar neskrāpējošu sūkli.
  • Izšķīdiniet 1-2 ēdamkarotes pulverveida trauku mazgāšanas līdzekļa 1-2 glāzēs karsta ūdens un atstājiet krūzi ievilkties 1 stundu. Tad berzējiet ar neskrāpējošu sūkli.
  • Lai atbrīvotos no smakām, vienkārši samaliet citronu, tas darbojas arī pret atkritumu tvertnes smakām.
  • Sešas reizes iešļāciet krūzē balinātāju. Atstājiet krūzi uz 5 minūtēm un pirms sasmalcināšanas kārtīgi izskalojiet.
  • Lemi Shine® ir trauku mazgāšanas līdzekļa piedeva. Kopā ar automātisko trauku mazgāšanas līdzekli Lemi Shine® Original galvenā mazgāšanas cikla laikā atbrīvojas no cieta ūdens atstātajiem nosēdumiem, traipiem un plēvēm.
  • Proteīna pulveris – Lemi Shine® palīdzēs arī proteīna pulvera gadījumā. 20 minūtes mērcējiet krūzi ūdenī ar pulverveida trauku mazgāšanas līdzekli.

 

 

Ieteiktie ieraksti

Blendtec - vienradzis parasto blenderu mežā

Blendtec – vienradzis parasto blenderu mežā

Diezgan regulāri nopērkot kādu tehniku, es pukojos, ka cilvēki ražo nekvalitatīvas un ātri plīstošas lietas. Tas noteikti nav stāsts par Blendtec. Esmu savā ikdienā paspējusi izmantot un notestēt tiešām daudz dažādu ražotāju …

Lasī tālāk

Blendtec blenderis un banānu mafini

Arī latviešu blogere Katrīna (krustnaglina.lv) novērtē Blendtec lieliskās priekšrocības, plašāk Katrīnas domas varat lasīt šeit. Sen neesmu te rādījusies. Iemeslu ir daudz un dažādi, bet varu pačukstēt, ka tuvākajā laikā Krustnagliņa iegūs …

Lasī tālāk

Will it Blend?

Will it blend?”ir Blendtec virtuālā mārketinga akcija, kuras mērķis ir iepazīstināt patērētājus ar ražotāja spēcīgajiem un izturīgajiem blenderiem. Visos video Blendtec dibinātājs Toms Diksons (Tom Dickson) izmanto Blendtec blenderi visdažādāko priekšmetu smalcināšanai. …

Lasī tālāk