Privātuma politika

Mums ir svarīgi, lai Jūs spētu mums uzticēties, tādēļ lielu uzmanību pievēršam Blendtec mājaslapas apmeklētāju privātuma aizsargāšanai. Mēs nelūgsim Jūsu personas datus, ja vien paši tos brīvprātīgi un apzināti mums nesniegsiet. Turklāt mēs šo informāciju nenododam trešajām pusēm, izņemot reizēs, kad tā nepieciešama preču piegādes veikšanai un likumā paredzētos gadījumos.

Informāciju, kas nepieciešama maksājuma veikšanai, mēs pārsūtam pilnvarotajam maksājumu apstrādātājam Maksekeskus AS.

Kādu informāciju mēs apkopojam?

Kad pasūtat mūsu preci, mēs lūdzam šādu informāciju:

  • Vārds;
  • Adrese;
  • E-pasta adrese;
  • Tālruņa numurs.

Apmeklējot Blendtec lapu, Jūs varat arī paši reģistrēties mūsu jaunumu vēstuļu saņemšanai. Tad mēs lūgsim šādu informāciju:

  • Vārds;
  • E-pasta adrese.

Mēs par lietotāju uzglabājam tādu informāciju kā lietotāja IP adrese, laiks, kad lapa tika apmeklēta, kā Jūs nokļuvāt Blendtec lapā, cik ilgi uzkavējāties mājaslapā, u.c. ziņas. Šo informāciju izmantojam tikai statistikas nolūkos, lai padarītu Blendtec lapu vēl labāku.

Blendtec lapas apmeklēšanas laikā tiek saglabāti Jūsu mājaslapas lasītāja pagaidu faili (turpmāk: sīkdatnes), kas ļauj piedāvāt personalizētu mājaslapas izmantošanas pieredzi un saglabāt mūsu lapā veiktās izvēles. Ar sīkdatņu palīdzību arī varam kādu laiku attēlot Jums interesējošo produktu reklāmas un citus piedāvājumus.

Kā mēs izmantojam informāciju?

Iegūto informāciju (vārdu, e-pastu, tālruņa numuru un nepieciešamības gadījumā arī piegādes adresi) izmantojam tikai pasūtījuma izpildei, un, ja kādā no mūsu interneta veikala laukiem ierakstīsiet savu e-pastu, tad ar tā starpniecību varēsim ar Jums sazināties (piemēram, ja abonējat jaunumu vēstules vai pirkumu grozā atrodas līdz galam nenoformēts pasūtījums).

Mēs iegūto informāciju nododam trešajām personām tikai tad, ja Jums jāpiegādā prece vai to pieprasa likums. Tādēļ nododam loģistikas partneriem Jūsu tālruņa numuru, vārdu un nepieciešamības gadījumā arī adresi (ja piegādi veic uz paku automātu, tā nav nepieciešama). Tādēļ, ja nepieciešams, loģistikas partneriem nododam Jūsu tālruņa numuru, vārdu un adresi.

Personas datu glabāšana, labošana un dzēšana.

Jūs vienmēr variet pieprasīt informāciju par to, kādi personas dati mums ir pieejami par Jums. Jūs vienmēr variet lūgt, lai mēs mainām mums pieejamos personas datus. Mēs uzglabājam Jūsu personas datus līdz brīdim, kad saņemsim no jums paziņojumu ar lūgumu tos dzēst. Ja vēlaties, lai mēs izdzēstu Jūsu personas datus, lūdzu, nosūtiet mums pieprasījumu uz e-pastu rickman@rickman.lv