Blendtec Designer 625

Blendtec Designer 625

599 €

Krāsas

  • Zilganpelēks
  • Balts
Prece ir pirkumu grozā

BLENDERIS VISAM MŪŽAM.

Blendtec iespējas neaprobežojas tikai ar smūtiju pagatavošanu. Ar to var pagatavot fantastisku saldējumu un mandeļu pienu, ideālus miltus un zemesriekstu sviestu, nepārspējamas dipi mērces un klasiskās mērces, karstās krēmzupas un citus izsmalcinātus ēdienus, un to visu – tikai ar vienu pogas pieskārien.

Stils un daudzpusība vienkopus

Ja tavā virtuvē ir Blendtec Designer 625, tad tev ir viss nepieciešamais, lai dažās sekundēs pagatavotu veselīgus
smūtijus, uzkodas un ēdienus. Savukārt tā izcilais dizains piešķirs tavai virtuvei izsmalcinātu spožumu! Uz apgaismotā, skārienjūtīgā vadības paneļa tu atradīsi populārāko recepšu pagatavošanai iepriekš iestatītās programmas.

APGAISMOTS, SKĀRIENJŪTĪGS VADĪBAS PANELIS

Blendtec Designer 625 blenderis ir aprīkots ar apgaismotu, skārienjūtīgu vadības paneli, uz kura izgaismotā informācija ir ļoti ērti un labi saskatāma. Vadības panelis ir ieslēdzams ar vienu pogas spiedienu un tas izslēdzas automātiski. Pateicoties paneļa gludajai virsmai, to ir ļoti viegli notīrīt.

6 PAKĀPJU SKĀRIENJŪTĪGS ĀTRUMU PĀRSLĒDZĒJS + PULSĀCIJAS POGA

Lai regulētu Designer 625 darba ātrumu, vienkārši velc ar pirkstu virzienā pa labi vai pa kreisi, un iegūsi vēlamās konsistences masu. Blenderim ir 6 ātruma režīmi un pulsācijas poga, kas dod iespēju strauji palielināt ātrumu.

4 IEPRIEKŠ IESTATĪTAS PROGRAMMAS

Blendtec Designer 625 ir 4 iepriekš iestatītas programmas: smūtijs, ledus deserts, svaiga sula un karstā zupa. Izvēlies, ko vēlies pagatavot, un Blendtec automātiski samazinās vai palielinās darba ātrumu. Rezultāts būs tieši tāds, kāds paredzēts tavā iecienītākajā receptē.

Parametri
Jauda 1560 W
Vadības panelis Skārienjūtīgs, apgaismots
Iepriekš iestatītās programmas Smūtijs; Ledus deserts; Svaiga sula; Karstā zupa
Ātrumi 6 ātruma režīmi + pulsācijas režīms
Ekrāns Papildus citai informācijai uz ekrāna redzams laiks līdz programmas beigām
Savienojamība Piemērots lietošanai kopā ar Blendtec patentēto. FourSide, WildSide+ un Twister trauku
Krāsas granātābola sarkans, polārbalts,zilganpelēks, melns