Blendtec Classic 575

Blendtec Classic 575

549 €

Prece ir pirkumu grozā

VISVARENS BLENDERIS

Blendtec iespējas neaprobežojas tikai ar smūtiju pagatavošanu. Ar to var pagatavot fantastisku saldējumu un mandeļu pienu, ideālus miltus un zemesriekstu sviestu, nepārspējamas dipi mērces un klasiskās mērces, karstās krēmzupas un citus izsmalcinātus ēdienus, un to visu – tikai ar vienu pogas pieskārienU.

Labākā universālā ierīce

Profesionālā līmeņa jauda kopā neticamu daudzpusību apvienota Blendtec Classic 575 — labākajā universālajā ierīcē. Iepriekš iestatītās programmas ļauj vēl vieglāk pagatavot smūtijus, salsu, karstās zupas un citus ēdienus.

IEPRIEKŠ IESTATĪTAS PROGRAMMAS

Pagatavojiet savus iecienītākos restorāna smūtijus un kokteiļus mājās! Blendtec Classic 575 pieejama iepriekš iestatīta smūtiju programma, kas vienmēr pagatavo perfektus smūtijus, un tīrīšanas programma, kas atvieglo tīrīšanu.

Laikā ierobežotAS PROGRAMMAS ar vienu pieskārienu un precīza dažādu ātrumu regulēšana

Blendtec Classic 575 piedāvā divas laikā ierobežotas programmas, kas jums ļauj virtuvē veikt citus darbus, vienlaikus gatavojot ēdienus no plaša recepšu klāsta, tai skaitā zupas, maizes mīklu un saldējumu. Vienkārši izvēlieties 60 vai 90 sekunžu iestatījumu un ļaujiet blenderim darboties. Turklāt Blendtec Classic 575 piecu pakāpju manuālās ātruma programmas ļauj jums pilnībā pielāgot maisījuma konsistenci.

KOMPLEKTĀ IEKĻAUTA FOURSIDE KRŪZE:
  • Tilpums: 2.2 l, ar tilpuma atzīmēm līdz 1l
  • Krūzes izmēri: 13.6 cm plata × 22.9 cm augsta × 13.6 cm dziļa
Omadused
Jauda 1560 W
Vadības panelis Plakans, viegli tīrāms
Iepriekš ieprogrammēti cikli Smūtijs, tīrīšana, 60 sekundes, 90 sekundes
Ātrumi 5 ātruma pakāpes + pulsācija
Ekrāns Izgaismots LCD taimeris parāda maisījumu pagatavošanas atlikušo laiku
Savienojamība Piemērots lietošanai kopā ar Blendtec patentēto FourSide, WildSide+ un Twister krūzi
Krāsas Melna


Blendtec blenderu kvalitāte ir lieliska. Jūs varat būt pārliecināti, ka lietosiet to bez raizēm un problēmām gadiem ilgi.